Etkili İnsan Kaynakları

Etkili İnsan Kaynakları

Tiryaki tüm çalışanlarını ailenin bireyi olarak görür, şirkete bağlılıklarını artırmak, sürekli gelişimlerini desteklemek ve huzurlu bir ortamda verimli çalışmalarını sağlamak için insan kaynakları uygulamalarına yatırım yapar.


Düzenli Çalışan Memnuniyeti Anketleri 

Her yıl  çalışan memnuniyeti anketi düzenleyerek çalışanlarının şirket hakkındaki düşüncelerini  ölçümleyen ve sonuçlarını analiz eden Tiryaki, yapılan değerlendirmeler sonrasında, aksiyon planlarını çalışanları ile paylaşır. Paylaşımcı ve katılımcı bir yönetim tarzını benimseyen Tiryaki alacağı önemli kararlarda çalışanlarının fikirlerini almaya özen gösterir. Çalışanlar her alanda önerilerini, eleştirilerini iletebilmekte ve tüm görüşler titizlikle incelerek, gerekirse derinlemesine görüşmeler ile detaylandırılarak aksiyon planlarına dönüşmektedir.

Planlı Kişisel Ve Mesleki Eğitimler

Çalışanlarının hem mesleki, hem kişisel gelişimine önem veren Tiryaki, onların kişisel gelişim ve mesleki eğitimleri için sektörün önde gelen firmaları ile çalışır. Global pazarlarda iş yapan bir şirket olarak, çalışanlarını yabancı dil öğrenmeleri konusunda teşvik eder. Tiryaki, büyüyen organizasyonu için ihtiyaç duyduğu yönetici pozisyonları için öncelikle şirket içinde başarılı çalışanlarını değerlendirmeye alır, içeriden terfilere önem verir.


Sürdürülebilir Gelişime Destek

Tiryaki’nin en büyük kıymeti, şirket değerlerine sahip çıkan, şirket ruhunu ve vizyonunu benimsemiş, kendisi kadar çalıştığı ekip arkadaşlarını da düşünen çalışanlardır. Yönettiği tüm süreçlerde sürdürülebilir gelişime önem veren Tiryaki, çalışanları için de sürdürülebilir gelişim sağlamak amacı ile onlara ekonomik olanaklar yaratır, paylaşır ve belirli kriterleri sağlamış çalışanlarına belirli kurallar dahilinde şirket karından performans pirimi olarak verir.