Kurumsal Yönetim

Başarılı İlişki Yönetimi

Tiryaki, iletişimde olduğu farklı toplulukların özel ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla bir dizi programa ve girişime yatırım yapar ve uzun vadeli sürdürülebilir ilişkilerin başarı getirdiğine inanır.
DETAYLI BİLGİ

Finansal İstikrar

Tiryaki, güçlü organizasyonu, finansal yapısı ve etkin risk yönetimi sayesinde dünyanın içinde bulunduğu istikrarsız ortamda sürdürülebilir bir büyüme elde etmektedir.
DETAYLI BİLGİ

İtibar Yönetimi

Tiryaki, tüm süreçlerini müşterilerin tercihlerini de dikkate alarak kaliteli ve güvenli ürünler sunma, sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı oluşturarak çalışanların gelişimini sağlama amacıyla sürdürür.
DETAYLI BİLGİ

Etkili İnsan Kaynakları

Tiryaki, çalışanlarını ailenin ferdi olarak görür, memnuniyetlerini artırmak, sürekli gelişimi desteklemek ve huzurlu ortamda verimli çalışmalarını sağlamak için çalışır.
DETAYLI BİLGİ

Risk Yönetimi

Tiryaki, Türkiye’nin konusunda en kurumsal aile şirketi olarak, çalışmalarını kurumsal yönetim prensipleri çerçevesinde çalışan Yönetim Kurulu ile etkin bir şekilde sürdürür.
DETAYLI BİLGİ

Operasyonel Mükemmeliyet

Tiryaki, hem ulusal hem de uluslararası ofislerde aynı merkezi sistem ve standartlarda, tedarik zincirinin tüm aşamalarını analiz eder ve sürekli olarak iyileştirir.
DETAYLI BİLGİ