Neden Tiryaki

Lider Konumu

Türkiye’de ve dünyada tarımsal gıda sektörü, nüfus, gelir artışı, değişen tüketim alışkanlıkları ve kentleşmeye paralel olarak gelişmekte ve özellikle gelişen ekonomi bölgelerinde hızlı bir büyüme eğilimi göstermektedir.

Tarımsal gıdalar sektörünün küresel şirketleri arasında üst sıralarda yerini alan Tiryaki, stratejik konumu ve sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi sayesinde hızlı büyüme eğilimini devam ettirmektedir. Fortune ve Capital Dergisi’nin 2019 yılında yaptığı “Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi” araştırmasında Capital’de 61. ve Fortune’da 49. sırada yer alan Tiryaki, ayrıca Ekonomist Dergisi’nin 2018 yılı "Anadolu'nun En Büyük 500 Şirketi" araştırmasında da 7. sırada yerini almıştır..

Kendine Özgü İş Modeli ile Çalışanlarına Uzmanlaşma Fırsatı

Dünya’da hızla büyüyen tarımsal gıda sektörünün önemli oyuncularından olan Tiryaki, ticaret, operasyon, lojistik, hazine ve mali işler, bilgi teknolojileri, insan kaynakları, üretim gibi farklı alanlarda kariyer fırsatları sunarken, aynı zamanda tüm çalışanlarına kendi alanlarında uzmanlaşma fırsatı vermektedir.Kendine özgü bir iş modeli geliştiren Tiryaki, bir tarım ürününün çiftçiden tüketiciye ulaşıncaya kadar satın alma, deniz ve kara lojistiği, dış ticaret operasyonu, işleme, depolama, ticaret gibi süreçleri kapsayan tedarik zinciri operasyonunu geliştirdiği bu model ile yönetmektedir. Bu alanlarda uzmanlaşmak isteyen profesyoneller için kariyer fırsatları sunmaktadır.

5 Yıllık Kıdem Ortalamasına Sahip Genç ve Dinamik Kadrosu ile Katılımcı Yönetim Anlayışı

36 yaş ortalamasına sahip, 1500 çalışanıyla dinamik bir güç olan Tiryaki, hızlı yükselişini genç çalışanlarının oluşturduğu azim ve enerjiye borçludur. Tiryaki İnsan Kaynakları ekibi, çağdaş ve stratejik yaklaşımları ile çalışanlarının yeteneklerini geliştirirken çalışan bağlılığını artırmayı ve yaratıcı, birleştirici, sürdürülebilir bir kurum kültürü oluşturmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda, paylaşımcı ve katılımcı bir yönetim tarzını benimseyen Tiryaki, alacağı önemli kararlarda çalışanlarının fikirlerini almaya özen gösterir.

Kapsamlı Eğitim Fırsatları

Çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimine verdiği önemi; onların hem kişisel gelişim hem de mesleki-teknik eğitimleri için sektörün önde gelen firmaları ile yürüttüğü uzun soluklu projelerle ortaya koyar. Küresel pazarlarda faaliyet gösteren bir şirket olarak, çalışanlarını yabancı dil öğrenmeleri konusunda teşvik eder.

%63 İç Terfi Oranı

Tiryaki, büyüyen organizasyonunda oluşan terfi olanaklarında öncelikle şirket içi çalışanlarını değerlendirmeye almaktadır. Bir üst kademeye terfi eden çalışan oranımız %63’tür.

Hızla büyüyen organizasyonumuzda yerinizi almak için Kariyer Fırsatları bölümümüzü inceleyebilirsiniz.